Youtube internetsiz Kullanma Video izleme – Sınırsız Bedava internet

Youtube internetsiz Kullanma Video izleme – Sınırsız Bedava internet

Videoları İnternet olmadan YouTube'da izleyebilir misiniz? Pek çok insan Youtube uygulamasının çok fazla internet tükettiğinden şikayet ediyor. Aklıma gelen çılgın fikirlerden biri YouTube videolarını İnternet olmadan izlemek mi ? Bir soru var. Bu soruya evet ve hayır şeklinde cevap verebiliriz. Bunun nasıl olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Böyle bir tepki olsaydı kızabilirsin ama olmak zorunda değil.

Youtube Premium hesabınız varsa ve daha önce video indirdiyseniz yani internet'e sahipseniz indirdiğiniz videoları Youtube uygulamasından çok uzakta izleyebilirsiniz. internet veya kapalıyken.

YouTube Internet olmadan bir video nasıl izlenir?

Premium hesap sahipleri, Youtube uygulamasından indirdikleri videoları internet olmadan çevrimdışı olarak izleyebilirler. Yani yine “internet” tüketimi var. Örneğin, wifi olan bir yerdesiniz ve Youtube Premium hesabınızı kullanarak en sevdiğiniz dizilerin bölümlerini buradan indirebilir, ardından uygulamayı internetin olmadığı bir yerde açıp Kitaplık bölümü> İndirmeler'e gidebilirsiniz.

Ne yapmalısın:

 1. Premium bir YouTube hesabınızın olması gerekir.
 2. İnternet ile her yerde izlemek istediğiniz videoları Premium hesabınızdan indirin.
 3. İndirme işlemi tamamlandığında, uygulamadan Kitaplık> İndirilenler'e gidin.
 4. İndirdiğim videoları buradan görebilirsiniz.

İnternet olmadan bir YouTube videosu nasıl izlenir?

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi operatörlerin kampanyalarını kullanarak İnternet Hediyeleri alabilirsiniz. Videolar internet olmadan izlenemez. Ancak yukarıdaki yöntem kullanılabilir. Ayrıca mevcut mobil operatör kampanyalarınıza katılabilir ve herhangi bir ücret ödemeden ÜCRETSİZ internet Planı alabilirsiniz. Aldığınız paket sayesinde videoları Youtube uygulamasında izleyebilirsiniz.

İnternet Youtube kullanımı ne kadar verimli?

Uygulamayı açtıktan sonra, internet tüketmeye başlarsınız. Dolayısıyla, bu uygulama ile internet alımını nasıl azaltabileceğimi anlatıyorsanız, aşağıdaki adımları izleyin.

 • Akıllı telefonların ekran boyutları küçük olduğu için video kalitesini düşürseniz bile çok fazla kayıp yaşamazsınız.
 • Bir video izlerken Video Ayarları'na dokunun.
 • Kalite bölümünde, video kalitesi seviyesini 360p'ye düşürün.
 • Bu sayede internet tüketimi daha da azalacak.

Bu modu yapmadan önce, video kalitesi muhtemelen 480p veya 720p olacaktır. Bu, internetin çok hızlı çökmesine neden olur.

YouTube Unlimited internet Ayarları

YouTube internet'de Whatsapp internet ayarları gibi sınırsız bir ayar yoktur. Aşağıdaki kurulumu yaparsanız Youtube internet harcamayacak ve benzer bilgileri ciddiye alacaktır. Bu tür ayarlar telefonunuza ciddi şekilde zarar verebilir.

Youtube uygulamasını Google Play'den veya Android uygulama mağazasından telefonunuza yükleyebilirsiniz. Uygulama ücretsizdir, ancak videoları izlerken mevcut internet paketinizi yer. Eğer wifi'ye bağlıysanız, o zaman wifi üzerinden kullanılacaktır.

Sınırsız Youtube internet

GSM Vodafone oynatıcı sadece Youtube uygulamasında sınırsız internet kullanım hizmeti vermektedir. Vodafone aboneleri, Video Pass paketi satın alarak Youtube uygulamasında sınırsız interneti kullanabilir.

Saç modelleri

 • 1 YouTube Internet olmadan video nasıl izlenir?
 • 2 Bir YouTube videosunu İnternet olmadan nasıl izleyebilirim?
 • 3 internet Youtube kullanımı ne kadar verimli?
 • 4 YouTube Unlimited internet ayarları
 • 5 Sınırsız Youtube internet

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *